Teklif Formu
+90 212 438 42 06
info@taksimdanismanlik.com

İlkyardım Eğitiminizi Bizden Alabilirsiniz

Eğitimlerimiz; konularında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz tarafından 15´er kişilik gruplar halinde interaktif eğitim teknikleri kullanılarak bilgisayar destekli projektör ve insan maketleri üzerinde verilmektedir. Eğitim öncesi yapılan bir ön test ve sonunda yapılan bir son test ile eğitim süresince nelerin öğrenildiği konusunda katılımcıların kendi objektif gözlemlerini yapmaları sağlanmakta ve bu sınavlar pratik sınav soruları ve uygulamaları ile pekiştirilmektedir. İlkyardım eğitimlerine: şirketler, fabrikalar, atölyeler, okullar, sürücü kursları, dernekler, vakıflar, belediyeler, kamu kuruluşları, üniversiteler, aileler ve ilkyardımı öğrenmek isteyen tüm birey ve tüm kuruluşlar katılabilirler. Bu eğitimleri Eğitim Merkezimizde verilebildiğimiz gibi iş kaybının önüne geçilmesi amacıyla, uygun gördüğünüz günlerde ve saatlerde kendi iş yerlerinizde araç ve eğitim materyallerimizi kullanarak vermekteyiz.
 

İlkyardım Eğitim Programı Sizlere eğitimi, uluslararası standartlarda toplam 16 saatlik "Temel İlkyardım Eğitimi" ve 40 saatlik "Standart İlkyardım Eğitimi" olmak üzere 2 çeşit bakanlık Sertifikalı  Eğitim programı sunmaktayız. Bakanlıkça zorunlu tutulan temel ilkyardım eğitimi;
 

A. Temel Sertifikalı İlkyardım Eğitimi; (İlkyardım Yönetmeliğine göre) Eğitim Süresi : 16 Saat 2 Gün 8´er saat veya 4-5 Gün 3-4´er saat

B. Standart Sertifikalı İlkyardım Eğitimi programı; Eğitim Süresi : 40 Saat 5 Gün 8´er saat veya 10 Gün 4´er saat

C. Toplu Bilgilendirme Eğitimleri Kalabalık sınıflara 4 - 8 saat süreli eğitim verilir. Katılımcılara katılım belgesi verilir.

D. Güncelleme Eğitimi Eğitimden 1 yıl sonra 3 saat süreli ücretsiz hatırlatma ve güncelleme eğitimi verilmektedir.

 

Eğitimlerimizin tamamında ilkyardım sertifikası verilmektedir. 50 Kişiye kadar olan gruplarda özel indirimler yapılmaktadır. İlkyardım Eğitim Merkezimizdeki eğitimler ilkyardım eğitmenleri tarafından verilmektedir. İlkyardım Eğitimi; İstanbul, İzmir, Bursa,Mersin Şubelerimizde yerinde veya firmanızda yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
  • Beylikdüzü OSB mah. Mermerciler Sanayi Sit. 3. Cad. No:8 Corner Office K:3 D:53 Beylikdüzü / İstanbul
  • Telefon : +90 212 438 42 06
  • Oud Metha Offices, 1st Floor, Block B Healtcare City Dubai, UAE
  • Telefon : +90 850 888 85 71
  • Fax : 0212 438 42 07
  • info@taksimdanismanlik.com

Ne Aramıştınız ?