Teklif Formu
+90 212 438 42 06
info@taksimdanismanlik.com

Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık

İş ve Çalışma Psikolojisi Eğitimi

Çalışmalarda kişileri ve kurumları hem duygusal hem de çalışma hayatını aksatan psikolojik  durumlar hakkında bilgilendirmek ve bu olumsuz etkilerin nasıl kontrol altına alınabileceğinin yollarını göstermektedir.
 

Satış Eğitimi

Satışta başarı, stressiz satış nasıl gerçekleştirilir? Verilen hedefler doğrultusunda , stressiz satış yapabilmek mümkün mü? Evet.
 

Duygusal Zeka Eğitimi

Kendinizi tanımanız, İş Hayatı ve Özel Hayat kaliteniz için , insan ilişkilerinde başarılı olmak için , daha iyi kararlar almanız ve daha iyi bir iş performansı göstermeniz ,iş arkadaşlarınızla birlikte daha iyi çalışabilmenizi sağlamaktadır.
 

Sunum Becerileri Eğitimi

Bildiklerinizi karşıdakine etkili aktarıyor musunuz? Sunum günlük hayatımızın her safhasında yer alan bir araç, iyi kullanıldığında hedeflerimize çok hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır

 

Şirket Yönetimi Eğitimi

Şirket Yönetiminde 3.Kuşak Hazır mı ? Aile Şirketlerinin Yönetimi (3.Kuşakla birebir uygulamalı ve somut çözümlerle -sonuç odaklı çalışma)
 

Yönetim ve Organizasyon Satış /Pazarlama ve Karlılık Çalışan Performans Yönetimi

Şirketin Bütçe Performansını değerlendirip ; ciro ve karlılık düşüşlerinde Birimler ile ilgili toplantı yapmak ve verimliliğe yönelik somut çözüm yöntemleriyle ; hedefe ve sonuca  ulaşmak
 

Bireysel  Performans Yönetimi

Teknik /Yönetsel ve Kişisel Yetkinliklerde ; somut çözüm ve uygulamalı davranış modelleriyle , deneyim aktarımı ve paylaşımı sağlanarak ;hedeflenen  sonuç ve ölçüm odaklı  ; iş hayatını  başarılı ve stressiz bir şekilde yönetmesi hedefimizdir. Mobbing  yönetimi  ve iş hayatındaki karşılaştığınız haksızlıklar ve huzursuzluklar için iş psikoloğu deneyimi  ile sonuç odaklı çözüm.
 

Stres Yönetimi ve Zor İnsanlarla Baş etme Yöntemleri

İnsan ilişkilerinde, olumsuz durumların kaynağını belirlemek ve öncelikle bu durumu önleyebilmek ; kontrollü davranarak bu durumu hem kurum için hem kendisi için KAZAN*KAZAN sonucuna ulaşmaktır.
 

Emekliliğe Çeyrek  Kala

Teknik olarak Emekli olmak  zorunda iseniz  yada emekliliği arzuluyorsanız ; İleri Yetişkinlik Döneminizin en verimli şekilde değerlendirilmesine yönelik ; deneyim paylaşımı  ve mutlu bir emeklilik için somut adımlar Şirketinizde emekliliğe yaklaşmış personellerin deneyim aktarım metodu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

Bizi Takip Edin :
Bize Ulaşın
  • Beylikdüzü OSB mah. Mermerciler Sanayi Sit. 3. Cad. No:8 Corner Office K:3 D:53 Beylikdüzü / İstanbul
  • Telefon : +90 212 438 42 06
  • Oud Metha Offices, 1st Floor, Block B Healtcare City Dubai, UAE
  • Telefon : +90 850 888 85 71
  • Fax : 0212 438 42 07
  • info@taksimdanismanlik.com

Ne Aramıştınız ?