Yakuplu Mah.Hürriyet Bulvarı No:45/7 Beylikdüzü - İSTANBUL

Alan Adı (domain) Tescil İşlemleri

A

rtık Alan Adı (domain) kayıt işlemlerinizi Taksim Danışmanlık’ ın sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile hemen yapabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz hemen tamamlanmaktadır.

Alan adı servislerimizi kullanmadan önce mutlaka Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir.Lütfen yeni kayıt işlemlerinizden siparişinizi tamamlamadan önce son bir kez kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.

Kayıt operatörlerimiz.

taksimdanismanlik.com alan adı kayıt hizmetleri için akredite kayıt operatörleriyle birlikte çalışmaktadır.  Bu operatörler sırasıyla ; Nics Telekomünikasyon Ltd. (Türkiye), Nic.tr Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Türkiye) ve Key-Systems GmbH (Almanya) dır.

YENİ ALAN ADI KAYIT / YENİLEME

Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Bazı alan adlarının kaydı için resmi evrak ya da özel işlem gerekebilmektedir. Kayıt sırasındaki yönlendirmeleri mutlaka dikkate alın. Aklınıza takılan her konuda müşteri destek uzmanınızla iletişime geçiniz. 

TÜRKÇE KARAKTERLİ ALAN ADI KAYDI

.com, .net ve .tr uzantılı alan adları için Türkçe karakterler içeren alan adları kayıt edebilirsiniz. 

ALAN ADI TRANSFERİ

.com .net .org .biz .info .tv .ws ve .tr uzantılı alan adları için taksimdanismanlik.com’a transfer siparişlerinizi kabul etmekteyiz. Transfer siparişinizi Alan adı transferi sayfamızdan verebilirsiniz. Transfer işlemi sonunda alan adınızı 1 yıl ücretsiz yenilenmektedir.

TOPLU KAYIT

Aynı anda 30 farklı alan adı için yeni kayıt siparişi geçebilirsiniz.