Yakuplu Mah.Hürriyet Bulvarı No:45/7 Beylikdüzü - İSTANBUL

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Danışmanlığı

T
aksim Danışmanlık Kurumsal Teknoloji Yönetimi hizmet birimi olarak sektördeki iş pratiklerimizden ve teknoloji deneyimlerimizden hareketle profesyonel yöneticilerin bizlerden beklentilerini bugün çok daha iyi değerlendirme olanağına sahibiz.
Faaliyet gösteren şirketlere sunduğumuz platform ve marka bağımsız çözümler ve hizmetlerimizin nihai hedefleri şunlardır;

  • Teknoloji altyapısı ve çeşitli platformlarda yazılım geliştirme,
  • İnternet uygulamaları,
  • Entegrasyon,
  • Sistem yönetimi,
  • Bankacılık sektörü teknolojik altyapısı geliştirme,

-Üretim Maliyetleri verimliliği sizin için ne kadar önemli ?Üretimde verimliliğin daha da artmasını ister misiniz? Sıfır hatayla üretimin gerçekleşmesi sizin için önemli mi? Üretim maliyetlerinin düşürülmesini ister misiniz ?
-Bilgiye hızlı ulaşmak sizin için ne kadar önemli?
-Word, Excell ve Power Point kullanımı yeterli mi?
-Küresel ölçekli rekabetlerde başarılı olmak ister misiniz?
-Planlama, programlama, koordinasyon ve organizasyon: Şirketinizin Finansal durumuna hakim olacak ; Finansal planlama, bütçe, masraf ve satış raporları hazırlama,
-Muhasebe ve Finans Departmanınızı ”ön farlar” değil, sisli havalarda yolu aydınlatan ”sis farı” olarak mı düşünüyorsunuz?
-Şirketinize uygun Talep ve Satın alma Programı Yazılımı –Kullandığınız Muhasebe ve Finans –Stok Yönetimi Programına entegre olan ve doğru talep değerlendirilmesi sonucu masraf ve giderlerin azaltılması
Tüm bu sorulara Profesyonel Çözümler Üretiyoruz Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz..

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Danışmanlığı

İşletmelerin yaptıkları yazılım yatırımlarını uzman bir ekip yardımıyla daha verimli kullanmaları şeklinde ifade edebileceğimiz Yazılım Danışmanlığıesasında bir deneyim ve birikim aktarma işidir. Bu anlamda, birlikte çalışacağınız yazılım danışmanlığı şirketini seçerken kurumsal kaynaklarının, teknolojik altyapısının ve ortaya koyduğu işlerin kalitesine mutlaka bakmalısınız.

Taksim Danışmanlık olarak 15 yılı aşan tecrübemizle şirketlere yazılım danışmanlığı alanında hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Dijitalleşen iş dünyasında öne çıkmanızı ve fark yaratmanızı sağlayacak çözümleri sunabilmek için her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla büyük bir gayretle çalışıyoruz. Buna göre, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretiyor, stratejiler geliştiriyor ve gereken teknolojilerden faydalanarak sizlere en doğru hizmeti veriyoruz.

İlk olarak, mevcut durum analizinizi çıkartıyor, ardından yazılım iyileştirme çalışmalarına başlıyoruz. Sistemsel ihtiyaçlarınızı yakından kavramak adına firmanızın satış ve pazarlama, insan kaynakları gibi birimlerindeki çalışanlarla görüşmeler yapıyoruz. Ulaştığımız sonuçlar ışığında yazılımsal geliştirmeleri sağlamak için bir raporlamaya gidiyoruz. Son teknolojilerin varolan projeniz/sisteminizle nasıl koordine edileceğini, ne şekilde kullanacağını firmanızdaki yazılım çalışanlarınıza aktarıyoruz. Programı bakım altında tutarak çıkabilecek olası sorunlarda yardımcı oluyor, yazılımda tasarlanan sistemin şirket gerçekleriyle ne kadar örtüştüğüne, uyumlu olduğunu kontrol altında tutuyoruz.

Çıkardığımız işlerle firmaların yazılım danışmanlığı hizmetlerini prosfesyonel yaklaşımlarla karşılamaya devam ediyoruz.

Çözüm odaklı ve hızlı çalışma anlayışımızla firmanız için etkili çözümler üreteceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Kapasitenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel yazılımsal çözümleri sağlamak, geliştirmek ve yönetmek için biz Taksim Danışmanlık olarak buradayız.

Bizimle çalışmak için daha ne bekliyorsunuz?