Yakuplu Mah.Hürriyet Bulvarı No:45/7 Beylikdüzü - İSTANBUL

Kosher Belgesi

T

aksim Danışmanlık , 15 Ocak 2004 tarihinden itibaren Türkiye Hahambaşılığı tarafından verilen`Kosher Belge` si taleplerini karşılamaktadır.

Tarafınızdan gelebilecek sertifika taleplerini daha etkin bir şekilde değerlendirebilmemiz, sizi daha hızlı bir şekilde belgelendirmemiz için formlarımızı iletişim sayfamızdan yükleyip, gerekli bilgileri doldurup, faks ile  bize ulaştırabilirsiniz

 Kosher belgesi için gereken şartlar göz önüne alınacaktır.

 Sizden gelecek ‘Kosher Belge’  taleplerinizi  böylelikle daha kısa zamanda değerlendirip , size daha hızlı hizmet  verebileceğiz.

 Kosher Belgemiz ihracatlarınızda size referans olacak ve ürünleriniz uluslararası logomuz ile dünya pazarında yerlerini alacaktır.

Bunun yanında KOSHER belgesi için yapacağınız harcamanın yarısı  devlet desteği kapsamında olduğundan  istenmesi halinde bu destek kapsamında da danışmanlık verilmektedir.

Bağlı Hizmetler

Lorem ipsum
dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minimet dolore magna  veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.